Gamintojas: Hitachi
Modelis: 0B29920
EAN: 5711783229872
Hitachi Ultrastar C10K1800. Kietojo disko dydis: 2.5", Kietojo disko talpa: 1200 GB, Kietojo disko sukimosi greitis: 10000 RPM
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HGST 1.2TB 10000RPM SAS ULTRA ULTRASTAR C10K1800 | €454.45 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kietojo disko dydis | 2.5 " |
| Kietojo disko talpa | 1200 GB |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 10000 RPM |
| Sąsaja | SAS |
| Tipas | HDD |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Atmintinės buferio dydis | 128 MB |
| Kietojo disko sąsajos perdavimo sparta | 12 Gbit/s |
| Kietojo disko galvučių skaičius | 6 |
| Rašymo paieška | 3,7 ms |
| Skaitymo paieška | 3,3 ms |
| Vidutinis latentinumas | 2,85 ms |
| Baitai per sektorių | 4096 |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 2000000 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 70,1 mm |
| Aukštis | 100.5 mm |
| Ilgis | 15 mm |
| Svoris | 227 g |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas | 6,7 W |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 4,8 W |
| Darbinė įtampa | 5 V |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 55 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 70 °C |
| Veiklos vibracijos | 0,4 G |
| Ne-veiklos vibracijos | 1,5 G |
| Veiklos šokas | 60 G |
| Ne veiklos šokas | 300 G |