Gamintojas: Fujitsu
Modelis: S26361-F5568-L112
EAN: 4054681969299
Fujitsu 1200GB SAS 2.5". Kietojo disko dydis: 2.5", Kietojo disko talpa: 1200 GB, Kietojo disko sukimosi greitis: 10000 RPM
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Kietojo disko dydis | 2.5 " |
| Kietojo disko talpa | 1200 GB |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 10000 RPM |
| Sąsaja | SAS |
| Tipas | HDD |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Pakeitimas neišjungus | |
| Atmintinės buferio dydis | 128 MB |
| Kietojo disko sąsajos perdavimo sparta | 12 Gbit/s |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridedamas kaupiklio adapteris | |
| Kaupiklio adapterio tipas | 2.5" - 3.5" |
| Kiekis | 1 |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717050 |
| Energijos valdymas | |
| Darbinė įtampa | 5 V |