Gamintojas: DELL
Modelis: H0R8N
EAN: 5706998287380
DELL H0R8N. Kietojo disko dydis: 3.5", Kietojo disko talpa: 1000 GB, Kietojo disko sukimosi greitis: 7200 RPM
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
DELL HDD 1TB 7.2K SAS LFF | €58.89 |
|
www.pc21.fr |
DELL H0R8N vidinis kietasis diskas 3.5" 1000 GB SAS | €247.50 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kietojo disko dydis | 3.5 " |
| Kietojo disko talpa | 1000 GB |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 7200 RPM |
| Sąsaja | SAS |
| Tipas | HDD |
| Atmintinės buferio dydis | 128 MB |
| Kietojo disko sąsajos perdavimo sparta | 12 Gbit/s |
| Techniniai duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717050 |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis | 1 |
| Energijos valdymas | |
| Darbinė įtampa | 5 / 12 V |