Gamintojas: DELL
Modelis: 400-ATKX
EAN: 5397184042229
DELL 400-ATKX. Kietojo disko dydis: 3.5", Kietojo disko talpa: 8000 GB, Kietojo disko sukimosi greitis: 7200 RPM
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Kietojo disko dydis | 3.5 " |
| Kietojo disko talpa | 8000 GB |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 7200 RPM |
| Sąsaja | SAS |
| Tipas | HDD |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Pakeitimas neišjungus | |
| Kietojo disko sąsajos perdavimo sparta | 12 Gbit/s |
| Suderinami produktai | Dell EMC PowerEdge C6420 (3.5"), R640 (3.5"), R740 (3.5"), R740xd (3.5") |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridedamas kaupiklio adapteris | |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717050 |
| Energijos valdymas | |
| Darbinė įtampa | 5 / 12 V |