Gamintojas: DELL
Modelis: 400-ALRR
EAN: 0884116263395
DELL 400-ALRR. Kietojo disko dydis: 3.5", Kietojo disko talpa: 2000 GB, Kietojo disko sukimosi greitis: 7200 RPM
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
HDD 3.5IN NLSAS 12G 7.2K 2.00T | €385.10 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kietojo disko dydis | 3.5 " |
| Kietojo disko talpa | 2000 GB |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 7200 RPM |
| Sąsaja | SAS |
| Tipas | HDD |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Pakeitimas neišjungus | |
| Kietojo disko sąsajos perdavimo sparta | 12 Gbit/s |
| Suderinami produktai | PowerVault MD3200 PowerVault MD3200i |
| Energijos valdymas | |
| Darbinė įtampa | 5 / 12 V |