Gamintojas: DELL
Modelis: 2T51W
EAN: 4053162423565
DELL 2T51W. Kietojo disko dydis: 3.5", Kietojo disko talpa: 1000 GB, Kietojo disko sukimosi greitis: 7200 RPM
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
DELL HDD 1TB 3,5'' LFF 7.2K SATA 6GB/S | €46.87 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kietojo disko dydis | 3.5 " |
| Kietojo disko talpa | 1000 GB |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 7200 RPM |
| Sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Tipas | HDD |
| Kietojo disko sąsajos perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridedamas kaupiklio adapteris | |
| Techniniai duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717050 |
| Energijos valdymas | |
| Darbinė įtampa | 5 / 12 V |