Gamintojas: Tripp Lite
Modelis: P502-006-RA
EAN: 0037332147059
Tripp Lite P502-006-RA. Kabelio ilgis: 1,83 m, Jungtis 1: VGA (D-Sub), Jungtis 2: VGA (D-Sub). Pakuotės plotis: 177,8 mm, Pakuotės gylis: 12,7 mm, Pakuotės aukštis: 228,6 mm. Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis: 355,6 mm, Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis: 25,4 mm, Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis: 431,8 mm
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 1,83 m |
| Jungtis 1 | VGA (D-Sub) |
| Jungtis 2 | VGA (D-Sub) |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Maksimali rezoliucija | 2048 x 1536 pikseliai |
| Jungties kontaktų dengimas | Auksas |
| Magnetiškai ekranuoti | |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės kartono dėžutės GTIN (EAN/UPC) | 10037332147056 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 355,6 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 25,4 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 431,8 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 1,91 kg |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 10 vnt |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis | 177,8 mm |
| Pakuotės gylis | 12,7 mm |
| Pakuotės aukštis | 228,6 mm |
| Paketo svoris | 230 g |