Gamintojas: Hasbro
Modelis: F30405X0
EAN: 5010993974849
Transformers F30405X0. Gaminio tipas: Kolekcionuojamos žaislinės siužetinės figūrėlės, Paremta: Filmai ir serialai, Tema: Transformers. ES ŽSD įspėjimas: Netinka jaunesniems nei 36 mėnesių vaikams. Aukštis: 140 mm, Svoris: 82 g, Pakuotės plotis: 140 mm. Naudojimo innstrukcijos kalbos: Daugybė, Pakuotės tipas: Atidaroma dėžė, Pakuotės kalbos: Daugybė. Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis: 264 mm, Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis: 371 mm, Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis: 152 mm
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Gaminio tipas | Kolekcionuojamos žaislinės siužetinės figūrėlės |
| Produkto spalva | Juoda |
| Medžiaga | Plastikas |
| Paremta | Filmai ir serialai |
| Tema | Transformers |
| Veikėjai | Kickback |
| Rekomenduojama amžiaus grupė | Vaikiškas |
| Siūloma lytis | Kištukinis |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 8 metai |
| Rekomenduojamas amžius (maks.) | 99 metai |
| Garso efektai | |
| Šviesos efektai | |
| Metai | 2021 |
| Kilmės šalis | Vietnamas |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 140 mm |
| Svoris | 82 g |
| Pakuotės plotis | 140 mm |
| Pakuotės gylis | 64 mm |
| Pakuotės aukštis | 219 mm |
| Pakuotės tūris | 1861 cm³ |
| Paketo svoris | 160 g |
| Pakuotės turinys | |
| Naudojimo innstrukcijos kalbos | Daugybė |
| Pakuotės tipas | Atidaroma dėžė |
| Pakuotės kalbos | Daugybė |
| Saugos įpėjimas | |
| ES ŽSD įspėjimas | Netinka jaunesniems nei 36 mėnesių vaikams |
| Tiekėjo informacija | |
| Kalbų palaikymas | Nepasiekiama |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 264 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 371 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 152 mm |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 8 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžutės grynasis svoris | 656 g |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 1,52 kg |
| Pagrindinės kartono dėžutės GTIN (EAN/UPC) | 05010993989300 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės tūris | 15000 cm³ |