Gamintojas: Hasbro
Modelis: F38575X0
EAN: 5010994134693
Marvel F38575X0. Gaminio tipas: Žaislinė figūra, Paremta: Filmai ir serialai, Produkto spalva: Multi spalvos. ES ŽSD įspėjimas: Netinka jaunesniems nei 36 mėnesių vaikams, Saugos įspėjimas: Vanaf 4 jaar. WAARSCHUWING: VERSTIKKINGSGEVAAR - kleine onderdelen. Niet geschikt voor kinderen.... Aukštis: 152,4 mm, Svoris: 113 g, Pakuotės plotis: 236 mm. Pridedamų priedų skaičius: 3 vnt, Pakuotės tipas: Dėžutė su langeliu, Pakuočių kiekis: Inhoud: figuur, 3 accessoires, 1 bouwstuk voor extra figuur. Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis: 158,8 mm, Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis: 487,4 mm, Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis: 281 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Tegevuskujud Hasbro F38575X0 3 Tükid, osad | €35.99 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Gaminio tipas | Žaislinė figūra |
| Produkto spalva | Multi spalvos |
| Paremta | Filmai ir serialai |
| Licencija | „Marvel“ |
| Veikėjai | Ms. Marvel |
| Siūloma lytis | Berniukams / mergaitėms |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 4 metai |
| Rekomenduojamas amžius (maks.) | 99 metai |
| Metai | 2022 |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Pakuotės turinys | |
| Pridedamų priedų skaičius | 3 vnt |
| Pakuotės tipas | Dėžutė su langeliu |
| Pakuočių kiekis | Inhoud: figuur, 3 accessoires, 1 bouwstuk voor extra figuur |
| Pakuotės kalbos | Daugybė |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 152,4 mm |
| Svoris | 113 g |
| Pakuotės plotis | 236 mm |
| Pakuotės gylis | 63,5 mm |
| Pakuotės aukštis | 266,7 mm |
| Paketo svoris | 152,4 g |
| Saugos įpėjimas | |
| ES ŽSD įspėjimas | Netinka jaunesniems nei 36 mėnesių vaikams |
| Saugos įspėjimas | Vanaf 4 jaar. WAARSCHUWING: VERSTIKKINGSGEVAAR - kleine onderdelen. Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar. |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 158,8 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 487,4 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 281 mm |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 8 vnt |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 2,15 kg |
| Pagrindinės kartono dėžutės grynasis svoris | 904 g |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės tūris | 21000 cm³ |