Gamintojas: Vivolink
Modelis: VLSW141H
EAN: 5704174150800
Vivolink VLSW141H. Vaizdo prievado tipas: HDMI. Produkto spalva: Juoda, Maksimalus kadrų dažnis: 60 fps, Pralaidumas: 18 Gbit/s. AC įėjimo įtampa: 100 - 240 V. Plotis: 194 mm, Ilgis: 81 mm, Aukštis: 12 mm. Pakuotės plotis: 239 mm, Pakuotės gylis: 134 mm, Pakuotės aukštis: 124 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
VivoLink VLSW141H 4x1 switcher / audio disembedder | €166.30 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Ryšys | |
| Vaizdo prievado tipas | HDMI |
| HDMI portų kiekis | 5 |
| HDMI versija | 2.0 |
| HDMI įvestis | 4 |
| HDMI išvesčių skaičius | 1 |
| Garso (kairė, dešinė) išvestis | 1 |
| S/PDIF out portas | Ne |
| 3,5 mm išvestis | Taip |
| RS-232 portai | 1 |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Pridėti montavimo kronšteinai | Taip |
| Pridedamas nuotolinio valdymo pultelis | Taip |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Savybės | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomas buitinės elektronikos valdymas (CEC) | Taip |
| Maksimalus kadrų dažnis | 60 fps |
| Išplėstiniai ekrano identifikacijos duomenys (EDID) | Taip |
| Garso išvesties kanalai | 2.0 kanalai |
| Palaikomi audio formatai | PCM |
| Pralaidumas | 18 Gbit/s |
| Nuotolinio valdymo tipas | IR + RS232 |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 2.2 |
| „Plug and Play“ funkcija | Taip |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| LED indikatoriai | Taip |
| Maksimali rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -10 - 55 °C |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 194 mm |
| Ilgis | 81 mm |
| Aukštis | 12 mm |
| Svoris | 180 g |
| Matmenys (WxDxH) | 194 x 81 x 12 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 239 mm |
| Pakuotės gylis | 134 mm |
| Pakuotės aukštis | 124 mm |
| Paketo svoris | 564 g |
| Techniniai duomenys | |
| Palaikomi garso įrašai | Taip |