Gamintojas: Manhattan
Modelis: 207843
EAN: 0766623207843
Manhattan 207843. Vaizdo prievado tipas: HDMI, HDMI versija: 1.3b. Produkto spalva: Juoda, Maksimalus veikimo nuotolis: 15 m, Palaikomi vaizdo režimai: 1080p. Sertifikavimas: CE, FCC. Plotis: 61 mm, Ilgis: 82 mm, Aukštis: 15 mm. Tvarumo sertifikatai: RoHS
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Ryšys | |
| Vaizdo prievado tipas | HDMI |
| HDMI portų kiekis | 3 |
| HDMI versija | 1.3b |
| HDMI įvestis | 3 |
| HDMI išvesčių skaičius | 1 |
| Savybės | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Pralaidumas | 2,5 Gbit/s |
| Maksimalus veikimo nuotolis | 15 m |
| Įstatyti audio dekoderiai | DTS, DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p |
| Dažnių juostos plotis | 250 MHz |
| HDCP | |
| Jungties kontaktų dengimas | Auksas |
| Kabelio ilgis | 0,58 m |
| 3D | |
| „Plug and Play“ funkcija | |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 96 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 61 mm |
| Ilgis | 82 mm |
| Aukštis | 15 mm |
| Svoris | 2,27 kg |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85176990 |
| Sertifikatai | |
| Sertifikavimas | CE, FCC |
| Pakuotės turinys | |
| Greitos pradžios vadovas | |