Gamintojas: MSI
Modelis: V809-2497R
EAN: 4719072520106
MSI V809-2497R. Grafikos procesoriaus šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: GeForce GT 1030, Procesoriaus dažnis: 1265 MHz. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 2 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR5, Atminties magistralė: 64 bitai, Atminties laikrodžio greitis: 6008 MHz. Maksimali rezoliucija: 4096 x 2160 pikseliai. „DirectX“ versija: 12.0, OpenGL versija: 4.5. Sąsajos tipas: PCI Express x16 3.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 1 ventiliatorius(iai / ių)
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Ventiliatorių skaičius | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Forma | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| Lizdų skaičius | 1 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce GT 1030 |
| Maksimali rezoliucija | 4096 x 2160 pikseliai |
| CUDA | |
| CUDA šerdys | 384 |
| Procesoriaus dažnis | 1265 MHz |
| Procesoriaus laikrodžio greičio padidinimas | 1518 MHz |
| Maksimalus ekranų skaičius kiekvienai vienai vaizdo plokštei | 2 |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 2 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR5 |
| Atminties magistralė | 64 bitai |
| Atminties laikrodžio greitis | 6008 MHz |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express x16 3.0 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| „DisplayPort“ versija | 1.4a |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| „DirectX“ versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.5 |
| HDCP | |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 132 g |
| Ilgis | 19 mm |
| Plotis | 159 mm |
| Aukštis | 69 mm |
| Energijos valdymas | |
| Minimalus sistemos maitinimas | 300 W |
| Energijos suvartojimas | 30 W |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733020 |
| Pakuotės duomenys | |
| Paketo svoris | 372 g |