Gamintojas: MSI
Modelis: RADEON RX 7600 MECH 2X CLASSIC 8G OC
EAN: 0824142325810
MSI MECH Radeon RX 7600 2X CLASSIC 8G OC. Grafikos procesoriaus šeima: AMD, Grafikos procesorius: Radeon RX 7600. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 8 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR6, Atminties magistralė: 128 bitai, Atminties laikrodžio greitis: 18000 MHz. Maksimali rezoliucija: 7680 x 4320 pikseliai. „DirectX“ versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 2 ventiliatorius(iai / ių)
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Aušinimo technologija | MSI TORX Fan 3.0 |
| Ventiliatorių skaičius | 2 ventiliatorius(iai / ių) |
| Forma | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Produkto spalva | Juoda, Sidabras |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | AMD |
| Grafikos procesorius | Radeon RX 7600 |
| Maksimali rezoliucija | 7680 x 4320 pikseliai |
| CUDA | Taip |
| CUDA šerdys | 2048 |
| Procesoriaus laikrodžio greičio padidinimas | 2695 MHz |
| Procesoriaus paspartintas taktinis dažnis (žaidimų režimas) | 2280 MHz |
| Maksimalus ekranų skaičius kiekvienai vienai vaizdo plokštei | 4 |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | Nepalaikomas |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6 |
| Atminties magistralė | 128 bitai |
| Atminties laikrodžio greitis | 18000 MHz |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express 4.0 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 3 |
| HDMI versija | 2.1 |
| „DisplayPort“ versija | 1.4 |
| Veikimo charakteristikos | |
| „DirectX“ versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| „AMD FreeSync“ | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 235 g |
| Ilgis | 125 mm |
| Aukštis | 47 mm |
| Plotis | 666 mm |
| Energijos valdymas | |
| Minimalus sistemos maitinimas | 550 W |
| Papildomos maitinimo jungtys | 1x 8-pin |
| Energijos suvartojimas | 165 W |
| Pakuotės duomenys | |
| Paketo svoris | 983 g |