Gamintojas: MSI
Modelis: RTX 3090 VENTUS 3X 24G OC
EAN: 0824142228487
MSI GeForce RTX 3090 VENTUS 3X 24G OC. Grafikos procesoriaus šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: GeForce RTX 3090, Procesoriaus dažnis: 1725 MHz. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 24 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR6X, Atminties magistralė: 384 bitai. Maksimali rezoliucija: 7680 x 4320 pikseliai. „DirectX“ versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 3 ventiliatorius(iai / ių)
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
MSI GEFORCE RTX 3090 VENTUS 3X OC | €1970.86 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Aušinimo technologija | MSI TORX Fan 3.0 |
| Ventiliatorių skaičius | 3 ventiliatorius(iai / ių) |
| Forma | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Laikiklio aukštis | Full-Height (FH) |
| Produkto spalva | Juoda |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce RTX 3090 |
| Maksimali rezoliucija | 7680 x 4320 pikseliai |
| CUDA | |
| CUDA šerdys | 10496 |
| Procesoriaus dažnis | 1725 MHz |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | NVLink |
| Maksimalus ekranų skaičius kiekvienai vienai vaizdo plokštei | 4 |
| „FireStream“ | |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 24 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6X |
| Atminties magistralė | 384 bitai |
| Duomenų perdavimo sparta | 19,5 Gbit/s |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express 4.0 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 3 |
| HDMI versija | 2.1 |
| „DisplayPort“ versija | 1.4a |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| „DirectX“ versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| „Virtual Reality“ (VR) funkcijos parengtis | |
| HDCP | |
| Dvi DVI išvestys | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1,39 kg |
| Ilgis | 305 mm |
| Plotis | 57 mm |
| Aukštis | 120 mm |
| Energijos valdymas | |
| Minimalus sistemos maitinimas | 750 W |
| Papildomos maitinimo jungtys | 2x 8-pin |
| Energijos suvartojimas | 350 W |
| Techniniai duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733020 |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | „Box“ |