Gamintojas: MSI
Modelis: GTX 1650 SUPER VENTUS XS OC
EAN: 4719072687137
MSI GeForce GTX 1650 SUPER VENTUS XS OC. Grafikos procesoriaus šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: GeForce GTX 1650 SUPER. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 4 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR6, Atminties magistralė: 128 bitai. Maksimali rezoliucija: 7680 x 4320 pikseliai. „DirectX“ versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6, Dvi DVI išvestys. Sąsajos tipas: PCI Express x16 3.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 2 ventiliatorius(iai / ių)
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Ventiliatorių skaičius | 2 ventiliatorius(iai / ių) |
| Lizdų skaičius | 2 |
| Produkto spalva | Juoda, Nerūdijančiojo plieno |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce GTX 1650 SUPER |
| Maksimali rezoliucija | 7680 x 4320 pikseliai |
| CUDA | |
| CUDA šerdys | 1280 |
| Procesoriaus laikrodžio greičio padidinimas | 1740 MHz |
| Maksimalus ekranų skaičius kiekvienai vienai vaizdo plokštei | 3 |
| „FireStream“ | |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 4 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6 |
| Atminties magistralė | 128 bitai |
| Duomenų perdavimo sparta | 12 Gbit/s |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express x16 3.0 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| DVI-D prievadų skaičius | 1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| „DisplayPort“ versija | 1.4 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| „DirectX“ versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| „Virtual Reality“ (VR) funkcijos parengtis | |
| HDCP | |
| Dvi DVI išvestys | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 532 g |
| Ilgis | 185 mm |
| Plotis | 42 mm |
| Aukštis | 115 mm |
| Energijos valdymas | |
| Minimalus sistemos maitinimas | 350 W |
| Papildomos maitinimo jungtys | 1x 6-pin |
| Energijos suvartojimas | 100 W |
| Pakuotės duomenys | |
| Siejama programinė įranga | MSI Afterburner |
| Pakuotės tipas | „Box“ |