Gamintojas: MSI
Modelis: 4719072671150
MSI GeForce GTX 1650 4GT LP OC. Grafikos procesoriaus šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: GeForce GTX 1650. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 4 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR5, Atminties magistralė: 128 bitai. Maksimali rezoliucija: 7680 x 4320 pikseliai. „DirectX“ versija: 12.0, OpenGL versija: 4.5, Dvi DVI išvestys. Sąsajos tipas: PCI Express x16 3.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 2 ventiliatorius(iai / ių)
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Ventiliatorių skaičius | 2 ventiliatorius(iai / ių) |
| Laikiklio aukštis | Low-Profile (LP) |
| Lizdų skaičius | 2 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce GTX 1650 |
| Maksimali rezoliucija | 7680 x 4320 pikseliai |
| CUDA | |
| CUDA šerdys | 896 |
| Procesoriaus spartinimo laikrodžio greitis (OC režimas) | 1695 MHz |
| Maksimalus ekranų skaičius kiekvienai vienai vaizdo plokštei | 3 |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | Nepalaikomas |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 4 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR5 |
| Atminties magistralė | 128 bitai |
| Duomenų perdavimo sparta | 8 Gbit/s |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express x16 3.0 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| DVI-D prievadų skaičius | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| „DirectX“ versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.5 |
| HDCP | |
| Dvi DVI išvestys | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Energijos valdymas | |
| Minimalus sistemos maitinimas | 300 W |
| Energijos suvartojimas | 75 W |
| Pakuotės duomenys | |
| Instrukcija | |