Gamintojas: Lenovo
Modelis: 4X61E72194
EAN: 0195892023661
Lenovo NVIDIA GeForce RTX 3060. Grafikos procesoriaus šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: GeForce RTX 3050. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 12 GB. Maksimali rezoliucija: 7680 x 4320 pikseliai. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 2 ventiliatorius(iai / ių)
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Ventiliatorių skaičius | 2 ventiliatorius(iai / ių) |
| Sertifikavimas | BSMI, FCC, ICES, CE, VCCI, KCC, RCM, CB, Maroc |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce RTX 3050 |
| Maksimali rezoliucija | 7680 x 4320 pikseliai |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 12 GB |
| Ryšys | |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 3 |
| HDMI versija | 2.1 |
| „DisplayPort“ versija | 1.4a |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 750 g |
| Ilgis | 117,5 mm |
| Aukštis | 35,8 mm |
| Plotis | 225,6 mm |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas | 170 W |
| Pakuotės duomenys | |
| Paketo svoris | 1 kg |