Gamintojas: HP
Modelis: 818869-001
EAN: 5712505832226
HP Nvidia nvs310. Grafikos procesoriaus šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: NVS 310. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 1 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR3, Atminties magistralė: 64 bitai, Atminties laikrodžio greitis: 875 MHz. Maksimali rezoliucija: 2560 x 1600 pikseliai. „DirectX“ versija: 11, OpenGL versija: 4.1, Dvi DVI išvestys. Sąsajos tipas: PCI Express x16 2.0. Aušinimo tipas: Aktyvus
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP Nvidia nvs310 1 GB GDDR3 | €307.71 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | NVS 310 |
| Maksimali rezoliucija | 2560 x 1600 pikseliai |
| CUDA | |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 1 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR3 |
| Atminties magistralė | 64 bitai |
| Atminties laikrodžio greitis | 875 MHz |
| Atminties pralaida (maks) | 14 GB/s |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express x16 2.0 |
| „DisplayPort“ kiekis | 2 |
| „DisplayPort“ versija | 1.2 |
| Veikimo charakteristikos | |
| PhysX | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| „DirectX“ versija | 11 |
| Shader Model versija | 5.0 |
| OpenGL versija | 4.1 |
| HDCP | |
| Dvi DVI išvestys | |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 7 Enterprise, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 142 g |
| Kitos savybės | |
| Suderinami produktai | Z440, Z640, Z840 |