Gamintojas: HP
Modelis: 5LH79AA
EAN: 0193424079339
HP AMD Radeon RX550X 4GB LP. Grafikos procesoriaus šeima: AMD, Grafikos procesorius: Radeon RX 550X. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 4 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR5, Atminties magistralė: 128 bitai. Maksimali rezoliucija: 5120 x 2880 pikseliai. „DirectX“ versija: 12.0, OpenGL versija: 4.5. Sąsajos tipas: PCI Express x16. Aušinimo tipas: Aktyvus
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
AMD Radeon RX 550X 4GB GDDR5 | €309.61 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | AMD |
| Grafikos procesorius | Radeon RX 550X |
| Maksimali rezoliucija | 5120 x 2880 pikseliai |
| CUDA | Ne |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 4 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR5 |
| Atminties magistralė | 128 bitai |
| Duomenų perdavimo sparta | 7 Gbit/s |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express x16 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas TV tiuneris | Ne |
| „DirectX“ versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.5 |
| HDCP | Taip |
| Dvi DVI išvestys | Ne |
| „AMD FreeSync“ | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 153 g |
| Plotis | 167 mm |
| Aukštis | 79 mm |
| Ilgis | 21 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733020 |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas | 50 W |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 432 mm |
| Pakuotės gylis | 333 mm |
| Pakuotės aukštis | 200 mm |
| Paketo svoris | 4,1 kg |