Gamintojas: Gigabyte
Modelis: GV-R79XTX-24GC-B
EAN: 4719331312404
Gigabyte Radeon RX 7900 XTX 24G. Grafikos procesoriaus šeima: AMD, Grafikos procesorius: Radeon RX 7900 XTX, Procesoriaus dažnis: 2300 MHz. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 24 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR6, Atminties magistralė: 384 bitai. Maksimali rezoliucija: 7680 x 4320 pikseliai. „DirectX“ versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 3 ventiliatorius(iai / ių), Apšvietimo spalva: Daugybė
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Gigabyte Radeon RX 7900 XTX 24G AMD 24 GB GDDR6 | €1622.41 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Aušinimo technologija | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Ventiliatorių skaičius | 3 ventiliatorius(iai / ių) |
| Laikiklio aukštis | Full-Height (FH) |
| Forma | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Iliuminacija | |
| Apšvietimo spalva | Daugybė |
| Produkto spalva | Juoda |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | AMD |
| Grafikos procesorius | Radeon RX 7900 XTX |
| Maksimali rezoliucija | 7680 x 4320 pikseliai |
| CUDA | |
| Procesoriaus dažnis | 2300 MHz |
| Procesoriaus laikrodžio greičio padidinimas | 2500 MHz |
| Srauto procesoriai | 6144 |
| Maksimalus ekranų skaičius kiekvienai vienai vaizdo plokštei | 4 |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 24 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6 |
| Atminties magistralė | 384 bitai |
| Komandų grandinių skaičius | 9 |
| Duomenų perdavimo sparta | 20 Gbit/s |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express 4.0 |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| „DisplayPort“ kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.1 |
| USB tipo C prievadų kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ versija | 2.1 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| „DirectX“ versija | 12 Ultimate |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Dvi DVI išvestys | |
| „AMD FreeSync“ | |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Energijos valdymas | |
| Minimalus sistemos maitinimas | 800 W |
| Papildomos maitinimo jungtys | 2x 8-pin |
| Pakuotės duomenys | |
| Naudojimo žinynas | |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 287 mm |
| Plotis | 123 mm |
| Aukštis | 51 mm |