Gamintojas: Gigabyte
Modelis: GV-N2060D6-6GD
EAN: 4719331306670
Gigabyte GV-N2060D6-6GD. Grafikos procesoriaus šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: GeForce RTX 2060, Procesoriaus dažnis: 1680 MHz. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 6 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR6, Atminties magistralė: 192 bitai, Atminties laikrodžio greitis: 14000 MHz. Maksimali rezoliucija: 7680 x 4320 pikseliai. „DirectX“ versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express x16 3.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 2 ventiliatorius(iai / ių)
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
GigaByte 6GB D6 RTX 2060 6G | €331.50 |
|
hiq24.de |
GigaByte RTX 2060 OC 6GB D6 Rev.2.0 6GB GDDR6 | €466.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Aušinimo technologija | GIGABYTE WINDFORCE 2X |
| Ventiliatorių skaičius | 2 ventiliatorius(iai / ių) |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 9 cm |
| Produkto spalva | Juoda |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce RTX 2060 |
| Maksimali rezoliucija | 7680 x 4320 pikseliai |
| CUDA | |
| CUDA šerdys | 1920 |
| Procesoriaus dažnis | 1680 MHz |
| Maksimalus ekranų skaičius kiekvienai vienai vaizdo plokštei | 4 |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | Nepalaikomas |
| „FireStream“ | |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 6 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6 |
| Atminties magistralė | 192 bitai |
| Atminties laikrodžio greitis | 14000 MHz |
| Atminties pralaida (maks) | 336 GB/s |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express x16 3.0 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 3 |
| HDMI versija | 2.0b |
| „DisplayPort“ versija | 1.4 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| „DirectX“ versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Dvi DVI išvestys | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Energijos valdymas | |
| Minimalus sistemos maitinimas | 500 W |
| Papildomos maitinimo jungtys | 1x 8-pin |
| Pakuotės duomenys | |
| Tvarkyklės įskaitytos | |
| Naudojimo žinynas | |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 225,7 mm |
| Plotis | 122 mm |
| Aukštis | 40,5 mm |
| Techniniai duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733020 |