Gamintojas: Gigabyte
Modelis: GV-N3080GAMING OC-12GD
EAN: 4719331310592
Gigabyte GAMING GeForce RTX 3080 OC 12G. Grafikos procesoriaus šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: GeForce RTX 3080, Procesoriaus dažnis: 1755 MHz. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 12 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR6X, Atminties magistralė: 384 bitai, Atminties laikrodžio greitis: 19000 MHz. Maksimali rezoliucija: 7680 x 4320 pikseliai. „DirectX“ versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express x16 4.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 3 ventiliatorius(iai / ių), Apšvietimo spalva: Daugybė
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Videokarte Gigabyte GeForce RTX 3080 12GB | €1062.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Aušinimo technologija | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Ventiliatorių skaičius | 3 ventiliatorius(iai / ių) |
| Laikiklio aukštis | Full-Height (FH) |
| Forma | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Iliuminacija | Taip |
| Apšvietimo spalva | Daugybė |
| Produkto spalva | Juoda, Nerūdijančiojo plieno |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce RTX 3080 |
| Maksimali rezoliucija | 7680 x 4320 pikseliai |
| CUDA | Taip |
| CUDA šerdys | 8960 |
| Procesoriaus dažnis | 1755 MHz |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | Nepalaikomas |
| Maksimalus ekranų skaičius kiekvienai vienai vaizdo plokštei | 4 |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 12 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6X |
| Atminties magistralė | 384 bitai |
| Atminties laikrodžio greitis | 19000 MHz |
| Komandų grandinių skaičius | 7 |
| Atminties pralaida (maks) | 912 GB/s |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| „DisplayPort“ kiekis | 3 |
| HDMI versija | 2.1 |
| „DisplayPort“ versija | 1.4a |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas TV tiuneris | Ne |
| „DirectX“ versija | 12 Ultimate |
| OpenGL versija | 4.6 |
| „Virtual Reality“ (VR) funkcijos parengtis | Taip |
| Dvi DVI išvestys | Ne |
| NVIDIA G-SYNC | Taip |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Energijos valdymas | |
| Minimalus sistemos maitinimas | 750 W |
| Papildomos maitinimo jungtys | 2x 8-pin |
| Pakuotės duomenys | |
| Naudojimo žinynas | Taip |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 320 mm |
| Plotis | 129 mm |
| Aukštis | 55 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733020 |