Gamintojas: Gigabyte
Modelis: GV-N3060VISION OC-12GD
EAN: 4719331308650
Gigabyte GeForce RTX 3060 VISION OC 12G. Grafikos procesoriaus šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: GeForce RTX 3060. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 12 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR6, Atminties magistralė: 192 bitai, Atminties laikrodžio greitis: 15000 MHz. Maksimali rezoliucija: 7680 x 4320 pikseliai. „DirectX“ versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express x16 4.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 3 ventiliatorius(iai / ių), Apšvietimo spalva: Daugybė
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Aušinimo technologija | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Ventiliatorių skaičius | 3 ventiliatorius(iai / ių) |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 8 cm |
| Iliuminacija | |
| Apšvietimo spalva | Daugybė |
| Produkto spalva | Nerūdijančiojo plieno |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce RTX 3060 |
| Maksimali rezoliucija | 7680 x 4320 pikseliai |
| CUDA | |
| CUDA šerdys | 3584 |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | Nepalaikomas |
| Maksimalus ekranų skaičius kiekvienai vienai vaizdo plokštei | 4 |
| „FireStream“ | |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 12 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6 |
| Atminties magistralė | 192 bitai |
| Atminties laikrodžio greitis | 15000 MHz |
| Atminties pralaida (maks) | 360 GB/s |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| „DisplayPort“ kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.1 |
| „DisplayPort“ versija | 1.4a |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| „DirectX“ versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Dvi DVI išvestys | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Energijos valdymas | |
| Minimalus sistemos maitinimas | 550 W |
| Papildomos maitinimo jungtys | 1x 8-pin |
| Pakuotės duomenys | |
| Naudojimo žinynas | |
| Pakuotės tipas | „Box“ |