Gamintojas: Gigabyte
Modelis: GV-N3050WF2OC-8GD
EAN: 0889523035436
Gigabyte GeForce RTX 3050 WINDFORCE OC 8G. Grafikos procesoriaus šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: GeForce RTX 3050, Procesoriaus dažnis: 1792 MHz. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 8 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR6, Atminties magistralė: 128 bitai, Atminties laikrodžio greitis: 14000 MHz. Maksimali rezoliucija: 7680 x 4320 pikseliai. „DirectX“ versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6, Dvi DVI išvestys. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 2 ventiliatorius(iai / ių)
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Videokarte Gigabyte GeForce RTX 3050 Windforce 8GB | €252.00 |
|
hiq24.de |
GigaByte 8GB D6 RTX 3050 WF2 OC 8GD | €287.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Aušinimo technologija | GIGABYTE WINDFORCE 2X |
| Ventiliatorių skaičius | 2 ventiliatorius(iai / ių) |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 10 cm |
| Produkto spalva | Juoda, Sidabras |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce RTX 3050 |
| Maksimali rezoliucija | 7680 x 4320 pikseliai |
| CUDA | |
| CUDA šerdys | 2560 |
| Procesoriaus dažnis | 1792 MHz |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | Nepalaikomas |
| Maksimalus ekranų skaičius kiekvienai vienai vaizdo plokštei | 3 |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6 |
| Atminties magistralė | 128 bitai |
| Atminties laikrodžio greitis | 14000 MHz |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express 4.0 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| DVI-D prievadų skaičius | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| „DisplayPort“ versija | 1.4 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| „DirectX“ versija | 12 Ultimate |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Dvi DVI išvestys | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Energijos valdymas | |
| Minimalus sistemos maitinimas | 450 W |
| Papildomos maitinimo jungtys | 1x 8-pin |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 243,6 mm |
| Plotis | 124,8 mm |
| Aukštis | 40,2 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Naudojimo žinynas | |
| Pakuotės tipas | „Box“ |