Gamintojas: Gigabyte
Modelis: GV-N1656D6-4GD 3.0
EAN: 4719331310448
Gigabyte GeForce GTX 1650 D6 4G (rev. 3.0). Grafikos procesoriaus šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: GeForce GTX 1650, Procesoriaus dažnis: 1590 MHz. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 4 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR6, Atminties magistralė: 128 bitai, Atminties laikrodžio greitis: 12000 MHz. Maksimali rezoliucija: 7680 x 4320 pikseliai. „DirectX“ versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6, Dvi DVI išvestys. Sąsajos tipas: PCI Express x16 3.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 1 ventiliatorius(iai / ių)
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Ventiliatorių skaičius | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 9 cm |
| Produkto spalva | Juoda |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce GTX 1650 |
| Maksimali rezoliucija | 7680 x 4320 pikseliai |
| CUDA | |
| CUDA šerdys | 896 |
| Procesoriaus dažnis | 1590 MHz |
| Maksimalus ekranų skaičius kiekvienai vienai vaizdo plokštei | 3 |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | Nepalaikomas |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 4 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6 |
| Atminties magistralė | 128 bitai |
| Atminties laikrodžio greitis | 12000 MHz |
| Atminties pralaida (maks) | 192 GB/s |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express x16 3.0 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| DVI-D prievadų skaičius | 1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| „DisplayPort“ versija | 1.4 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| „DirectX“ versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Dvi DVI išvestys | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| „NVIDIA Ansel“ | |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10 x64, Windows 11 x64, Windows 7 x64 |
| Energijos valdymas | |
| Minimalus sistemos maitinimas | 300 W |
| Papildomos maitinimo jungtys | 1x 6-pin |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 172 mm |
| Plotis | 122 mm |
| Aukštis | 40 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Naudojimo žinynas | |
| Pakuotės tipas | „Box“ |