Gamintojas: Gigabyte
Modelis: GV-N3080AORUS M-10GD 2.0
EAN: 4719331308261
Gigabyte AORUS GeForce RTX 3080 MASTER 10G (rev. 2.0). Grafikos procesoriaus šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: GeForce RTX 3080, Procesoriaus dažnis: 1845 MHz. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 10 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR6X, Atminties magistralė: 320 bitai, Atminties laikrodžio greitis: 19000 MHz. Maksimali rezoliucija: 7680 x 4320 pikseliai. „DirectX“ versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express x16 4.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 3 ventiliatorius(iai / ių), Apšvietimo spalva: Daugybė
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Aušinimo technologija | GIGABYTE Max-Covered |
| Ventiliatorių skaičius | 3 ventiliatorius(iai / ių) |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 11,5 cm |
| Laikiklio aukštis | Full-Height (FH) |
| Forma | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Apšvietimo spalva | Daugybė |
| Iliuminacija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce RTX 3080 |
| Maksimali rezoliucija | 7680 x 4320 pikseliai |
| CUDA | |
| CUDA šerdys | 8704 |
| Procesoriaus dažnis | 1845 MHz |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | Nepalaikomas |
| Maksimalus ekranų skaičius kiekvienai vienai vaizdo plokštei | 4 |
| „FireStream“ | |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 10 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6X |
| Atminties magistralė | 320 bitai |
| Atminties laikrodžio greitis | 19000 MHz |
| Atminties pralaida (maks) | 760 GB/s |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI portų kiekis | 3 |
| „DisplayPort“ kiekis | 3 |
| HDMI versija | 2.0/2.1 |
| „DisplayPort“ versija | 1.4a |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| „DirectX“ versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| „Virtual Reality“ (VR) funkcijos parengtis | |
| Dvi DVI išvestys | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Energijos valdymas | |
| Minimalus sistemos maitinimas | 850 W |
| Papildomos maitinimo jungtys | 3x 8-pin |
| Pakuotės duomenys | |
| Naudojimo žinynas | |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 319 mm |
| Aukštis | 70 mm |
| Plotis | 140 mm |
| Techniniai duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733020 |