Gamintojas: Gigabyte
Modelis: GV-N3070AORUS M-8GD
EAN: 0889523025093
Gigabyte AORUS GeForce RTX 3070 MASTER 8G. Grafikos procesoriaus šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: GeForce RTX 3070, Procesoriaus dažnis: 1845 MHz. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 8 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR6, Atminties magistralė: 256 bitai, Atminties laikrodžio greitis: 14000 MHz. Maksimali rezoliucija: 7680 x 4320 pikseliai. „DirectX“ versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express x16 4.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 3 ventiliatorius(iai / ių), Apšvietimo spalva: Daugybė
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Gigabyte AORUS GeForce RTX 3070 MASTER 8G NVIDIA 8 GB GDDR6 | €818.13 |
|
www.efecto2000.es |
Gigabyte AORUS GeForce RTX 3070 MASTER 8G NVIDIA 8 GB GDDR6 | €929.99 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Aušinimo technologija | GIGABYTE Max-Covered |
| Ventiliatorių skaičius | 3 ventiliatorius(iai / ių) |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 10 cm |
| Laikiklio aukštis | Full-Height (FH) |
| Forma | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Iliuminacija | |
| Apšvietimo spalva | Daugybė |
| Produkto spalva | Juoda |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce RTX 3070 |
| Maksimali rezoliucija | 7680 x 4320 pikseliai |
| CUDA | |
| CUDA šerdys | 5888 |
| Procesoriaus dažnis | 1845 MHz |
| Maksimalus ekranų skaičius kiekvienai vienai vaizdo plokštei | 4 |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6 |
| Atminties magistralė | 256 bitai |
| Atminties laikrodžio greitis | 14000 MHz |
| Atminties pralaida (maks) | 448 GB/s |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| „DisplayPort“ kiekis | 3 |
| HDMI versija | 2.0/2.1 |
| „DisplayPort“ versija | 1.4a |
| Veikimo charakteristikos | |
| „DirectX“ versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Energijos valdymas | |
| Minimalus sistemos maitinimas | 650 W |
| Papildomos maitinimo jungtys | 2x 8-pin |
| Pakuotės turinys | |
| Greito diegimo vadovas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 290 mm |
| Plotis | 131 mm |
| Aukštis | 60 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | „Box“ |