Gamintojas: Fujitsu
Modelis: FPCGP421GP
EAN: 4065221780403
Fujitsu NVIDIA T1000 8GB. Grafikos procesoriaus šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: T1000. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 8 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR6, Atminties magistralė: 128 bitai. Maksimali rezoliucija: 7680 x 4320 pikseliai. „DirectX“ versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express x16 3.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 1 ventiliatorius(iai / ių)
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
FUJITSU NVIDIA T1000 | €1329.63 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Ventiliatorių skaičius | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Forma | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| Produkto spalva | Juoda, Sidabras |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | T1000 |
| Maksimali rezoliucija | 7680 x 4320 pikseliai |
| CUDA | |
| CUDA šerdys | 896 |
| Maksimalus ekranų skaičius kiekvienai vienai vaizdo plokštei | 4 |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | Nepalaikomas |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6 |
| Atminties magistralė | 128 bitai |
| Atminties pralaida (maks) | 160 GB/s |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express x16 3.0 |
| „DisplayPort“ versija | 1.4 |
| „Mini DisplayPort“ kiekis | 4 |
| Veikimo charakteristikos | |
| „DirectX“ versija | 12.0 |
| Shader Model versija | 5.1 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP | |
| Dvi DVI išvestys | |
| Energijos valdymas | |
| Galios suvartojimas (maks.) | 50 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 68,9 mm |
| Ilgis | 155,9 mm |