Gamintojas: DELL
Modelis: H9CK5
EAN: 5704174282013
DELL H9CK5. Grafikos procesoriaus šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: Quadro P620. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 2 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR5, Atminties magistralė: 128 bitai. Maksimali rezoliucija: 5120 x 2880 pikseliai. „DirectX“ versija: 12.0, OpenGL versija: 4.5. Sąsajos tipas: PCI Express x16 3.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 1 ventiliatorius(iai / ių)
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
DELL H9CK5 vaizdo plokštė NVIDIA Quadro P620 2 GB GDDR5 | €578.55 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Ventiliatorių skaičius | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Forma | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Laikiklio aukštis | Full-Height (FH) |
| Lizdų skaičius | 1 |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | Quadro P620 |
| Maksimali rezoliucija | 5120 x 2880 pikseliai |
| CUDA | |
| CUDA šerdys | 512 |
| Maksimalus ekranų skaičius kiekvienai vienai vaizdo plokštei | 4 |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 2 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR5 |
| Atminties magistralė | 128 bitai |
| Atminties pralaida (maks) | 80 GB/s |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express x16 3.0 |
| „Mini DisplayPort“ kiekis | 4 |
| „DisplayPort“ versija | 1.4 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| „DirectX“ versija | 12.0 |
| Shader Model versija | 5.1 |
| OpenGL versija | 4.5 |
| HDCP | |
| Dvi DVI išvestys | |
| Techniniai duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733020 |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 68,9 mm |
| Plotis | 144,8 mm |
| Energijos valdymas | |
| Galios suvartojimas (maks.) | 40 W |
| Kitos savybės | |
| Suderinami produktai | - Precision Workstation 3430 XL - Precision Workstation T3420 |