Gamintojas: ASUS
Modelis: 90YV0IJ2-M0NA00
EAN: 0197105364462
ASUS TUF Gaming TUF-RTX4070TI-O12G-WHITE-GAMING. Grafikos procesoriaus šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: GeForce RTX 4070 Ti. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 12 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR6X, Atminties magistralė: 192 bitai. Maksimali rezoliucija: 7680 x 4320 pikseliai. OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 3 ventiliatorius(iai / ių), Apšvietimo spalva: Daugybė
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS TUF GAMING GEFORCE RTX 4070 TI OC 12GB WHITE | €1136.12 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Aušinimo technologija | ASUS Axial-tech |
| Ventiliatorių skaičius | 3 ventiliatorius(iai / ių) |
| Lizdų skaičius | 3,25 |
| Iliuminacija | Taip |
| Apšvietimo spalva | Daugybė |
| Produkto spalva | Balta |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce RTX 4070 Ti |
| Maksimali rezoliucija | 7680 x 4320 pikseliai |
| CUDA | Taip |
| CUDA šerdys | 7680 |
| Procesoriaus laikrodžio greičio padidinimas | 2730 MHz |
| Procesoriaus dažnis (OC režimas) | 2760 MHz |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | Nepalaikomas |
| Maksimalus ekranų skaičius kiekvienai vienai vaizdo plokštei | 4 |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 12 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6X |
| Atminties magistralė | 192 bitai |
| Duomenų perdavimo sparta | 21 Gbit/s |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express 4.0 |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| „DisplayPort“ kiekis | 3 |
| HDMI versija | 2.1a |
| „DisplayPort“ versija | 1.4a |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas TV tiuneris | Ne |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP versija | 2.3 |
| HDCP | Taip |
| Dvi DVI išvestys | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1,31 kg |
| Ilgis | 138 mm |
| Plotis | 305 mm |
| Aukštis | 65 mm |
| Energijos valdymas | |
| Minimalus sistemos maitinimas | 750 W |
| Papildomos maitinimo jungtys | 1x 16-pin |
| Pakuotės duomenys | |
| Instrukcija | Taip |
| Pakuotės plotis | 420 mm |
| Pakuotės gylis | 226 mm |
| Pakuotės aukštis | 87 mm |
| Paketo svoris | 2,13 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |