Gamintojas: ASUS
Modelis: 90YV0JI0-M0NA00
EAN: 0197105285231
ASUS ROG -STRIX-RTX4060TI-O16G-GAMING. Grafikos procesoriaus šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: GeForce RTX 4060 Ti. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 16 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR6, Atminties magistralė: 128 bitai. Maksimali rezoliucija: 7680 x 4320 pikseliai. „DirectX“ versija: 12 Ultimate, OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 3 ventiliatorius(iai / ių), Apšvietimo spalva: Daugybė
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Aušinimo technologija | ASUS Axial-tech |
| Ventiliatorių skaičius | 3 ventiliatorius(iai / ių) |
| Forma | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Lizdų skaičius | 3,1 |
| Apšvietimo spalva | Daugybė |
| Iliuminacija | Taip |
| Produkto spalva | Multi spalvos |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce RTX 4060 Ti |
| Maksimali rezoliucija | 7680 x 4320 pikseliai |
| CUDA | Taip |
| CUDA šerdys | 4352 |
| Procesoriaus laikrodžio greičio padidinimas | 2715 MHz |
| Procesoriaus dažnis (OC režimas) | 2745 MHz |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | Nepalaikomas |
| Maksimalus ekranų skaičius kiekvienai vienai vaizdo plokštei | 4 |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 16 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6 |
| Atminties magistralė | 128 bitai |
| Atminties pralaida (maks) | 18 GB/s |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express 4.0 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 3 |
| HDMI versija | 2.1a |
| „DisplayPort“ versija | 1.4a |
| Veikimo charakteristikos | |
| „DirectX“ versija | 12 Ultimate |
| OpenGL versija | 4.6 |
| „Virtual Reality“ (VR) funkcijos parengtis | Taip |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 2.3 |
| Dvi DVI išvestys | Ne |
| NVIDIA G-SYNC | Taip |
| „NVIDIA Ansel“ | Taip |
| „AMD FreeSync“ | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1,19 kg |
| Ilgis | 61,9 mm |
| Aukštis | 133,5 mm |
| Plotis | 311,4 mm |
| Energijos valdymas | |
| Minimalus sistemos maitinimas | 650 W |
| Papildomos maitinimo jungtys | 1x 8-pin |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 427 mm |
| Pakuotės gylis | 88 mm |
| Pakuotės aukštis | 227 mm |
| Paketo svoris | 1,94 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |