Gamintojas: ASUS
Modelis: 90YV0FR0-M0NA00
EAN: 4718017909174
ASUS ROG -STRIX-RTX3070-8G-GAMING. Grafikos procesoriaus šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: GeForce RTX 3070. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 8 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR6, Atminties magistralė: 256 bitai. Maksimali rezoliucija: 7680 x 4320 pikseliai. OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Asus Rog -Strix-Rtx3070-8G-Gaming Nvidia Geforce Rtx 3070 8 Gb Gddr6 | €909.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce RTX 3070 |
| Maksimali rezoliucija | 7680 x 4320 pikseliai |
| CUDA | |
| CUDA šerdys | 5888 |
| Procesoriaus laikrodžio greičio padidinimas | 1725 MHz |
| Procesoriaus spartinimo laikrodžio greitis (OC režimas) | 1755 MHz |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6 |
| Atminties magistralė | 256 bitai |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express 4.0 |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| „DisplayPort“ kiekis | 3 |
| HDMI versija | 2.1 |
| „DisplayPort“ versija | 1.4a |
| Veikimo charakteristikos | |
| PhysX | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP | |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas | 650 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 140,1 mm |
| Plotis | 57,8 mm |
| Ilgis | 318,5 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Instrukcija | |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |