Gamintojas: ASUS
Modelis: 90YV0EI2-M0NA00
EAN: 4718017695855
ASUS ROG -STRIX-GTX1650-4GD6-GAMING. Grafikos procesoriaus šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: GeForce GTX 1650, Procesoriaus dažnis: 1410 MHz. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 4 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR6, Atminties magistralė: 128 bitai. Maksimali rezoliucija: 7680 x 4320 pikseliai. OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express x16 3.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 2 ventiliatorius(iai / ių)
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
anni.si |
Grafična kartica ASUS ROG STRIX GeForce GTX1650 Advanced Gaming 4.0 GB OC | €344.45 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Aušinimo technologija | ASUS Axial-tech |
| Ventiliatorių skaičius | 2 ventiliatorius(iai / ių) |
| Lizdų skaičius | 2,3 |
| Iliuminacija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce GTX 1650 |
| Maksimali rezoliucija | 7680 x 4320 pikseliai |
| CUDA | |
| CUDA šerdys | 896 |
| Procesoriaus dažnis | 1410 MHz |
| Procesoriaus laikrodžio greičio padidinimas | 1590 MHz |
| Procesoriaus spartinimo laikrodžio greitis (OC režimas) | 1620 MHz |
| Maksimalus ekranų skaičius kiekvienai vienai vaizdo plokštei | 4 |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | Nepalaikomas |
| „FireStream“ | |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 4 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6 |
| Atminties magistralė | 128 bitai |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express x16 3.0 |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| „DisplayPort“ kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.0b |
| „DisplayPort“ versija | 1.4 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP | |
| Dvi DVI išvestys | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| „NVIDIA Ansel“ | |
| Energijos valdymas | |
| Minimalus sistemos maitinimas | 300 W |
| Papildomos maitinimo jungtys | 1x 6-pin |
| Pakuotės duomenys | |
| Instrukcija | |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 241 mm |
| Plotis | 130 mm |
| Aukštis | 45 mm |