Gamintojas: ASUS
Modelis: 90YV0IX0-M0NB00
EAN: 0197105183889
ASUS PROART-RTX4080-16G. Grafikos procesoriaus šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: GeForce RTX 4080. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 16 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR6X, Atminties magistralė: 256 bitai. Maksimali rezoliucija: 7680 x 4320 pikseliai. OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 4.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 3 ventiliatorius(iai / ių)
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS PROART GEFORCE RTX 4080 16GB | €2222.48 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Aušinimo technologija | ASUS Axial-tech |
| Ventiliatorių skaičius | 3 ventiliatorius(iai / ių) |
| Lizdų skaičius | 2,5 |
| Produkto spalva | Juoda, Auksas |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce RTX 4080 |
| Maksimali rezoliucija | 7680 x 4320 pikseliai |
| CUDA | |
| CUDA šerdys | 9728 |
| Procesoriaus laikrodžio greičio padidinimas | 2505 MHz |
| Procesoriaus dažnis (OC režimas) | 2535 MHz |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | Nepalaikomas |
| Maksimalus ekranų skaičius kiekvienai vienai vaizdo plokštei | 4 |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 16 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6X |
| Atminties magistralė | 256 bitai |
| Atminties pralaida (maks) | 22,4 GB/s |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express 4.0 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 3 |
| HDMI versija | 2.1a |
| „DisplayPort“ versija | 1.4a |
| Veikimo charakteristikos | |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP versija | 2.3 |
| HDCP | |
| Dvi DVI išvestys | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| „NVIDIA Ansel“ | |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1,1 kg |
| Plotis | 300 mm |
| Aukštis | 120 mm |
| Ilgis | 50 mm |
| Energijos valdymas | |
| Minimalus sistemos maitinimas | 750 W |
| Papildomos maitinimo jungtys | 1x 16-pin |
| Pakuotės duomenys | |
| Instrukcija | |