Gamintojas: ASUS
Modelis: 90YV0AG8-M0NA00
EAN: 0192876743157
ASUS Phoenix PH-RX550-2G-EVO. Grafikos procesoriaus šeima: AMD, Grafikos procesorius: Radeon RX 550, Procesoriaus dažnis: 1185 MHz. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 2 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR5, Atminties magistralė: 128 bitai, Atminties laikrodžio greitis: 6000 MHz. Maksimali rezoliucija: 5120 x 2880 pikseliai. Sąsajos tipas: PCI Express 3.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 1 ventiliatorius(iai / ių)
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Ventiliatorių skaičius | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Lizdų skaičius | 2 |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | AMD |
| Grafikos procesorius | Radeon RX 550 |
| Maksimali rezoliucija | 5120 x 2880 pikseliai |
| CUDA | |
| Procesoriaus dažnis | 1185 MHz |
| Srauto procesoriai | 512 |
| Maksimalus ekranų skaičius kiekvienai vienai vaizdo plokštei | 3 |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 2 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR5 |
| Atminties magistralė | 128 bitai |
| Atminties laikrodžio greitis | 6000 MHz |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express 3.0 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| DVI-D prievadų skaičius | 1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| „DisplayPort“ versija | 1.4 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| HDCP | |
| „AMD FreeSync“ | |
| Energijos valdymas | |
| Minimalus sistemos maitinimas | 350 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 39 mm |
| Plotis | 192 mm |
| Aukštis | 115 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Tvarkyklės įskaitytos | |
| Siejama programinė įranga | ASUS GPU Tweak II |
| Pakuotės tipas | „Box“ |