Gamintojas: ASUS
Modelis: 90YV0E41-M0NA00
EAN: 0192876557587
ASUS Phoenix PH-GTX1650S-4G. Grafikos procesoriaus šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: GeForce GTX 1650 SUPER, Procesoriaus dažnis: 1530 MHz. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 4 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR6, Atminties magistralė: 128 bitai, Atminties laikrodžio greitis: 12002 MHz. Maksimali rezoliucija: 7680 x 4320 pikseliai. „DirectX“ versija: 12.0, OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 3.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 1 ventiliatorius(iai / ių)
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Ventiliatorių skaičius | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Lizdų skaičius | 2 |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce GTX 1650 SUPER |
| Maksimali rezoliucija | 7680 x 4320 pikseliai |
| CUDA | |
| CUDA šerdys | 1280 |
| Procesoriaus dažnis | 1530 MHz |
| Procesoriaus laikrodžio greičio padidinimas | 1725 MHz |
| Procesoriaus spartinimo laikrodžio greitis (OC režimas) | 1755 MHz |
| Maksimalus ekranų skaičius kiekvienai vienai vaizdo plokštei | 3 |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | Nepalaikomas |
| „FireStream“ | |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 4 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6 |
| Atminties magistralė | 128 bitai |
| Atminties laikrodžio greitis | 12002 MHz |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express 3.0 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| DVI-D prievadų skaičius | 1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| „DisplayPort“ versija | 1.4 |
| Veikimo charakteristikos | |
| „DirectX“ versija | 12.0 |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP | |
| Energijos valdymas | |
| Minimalus sistemos maitinimas | 350 W |
| Papildomos maitinimo jungtys | 1x 6-pin |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 121 mm |
| Plotis | 174 mm |
| Aukštis | 39 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Naudojimo žinynas | |
| Siejama programinė įranga | ASUS GPU Tweak II & Driver, please download all software from the support site. |