Gamintojas: ASUS
Modelis: 90YV0DT4-M0NA00
EAN: 4718017608756
ASUS Dual -GTX1660S-O6G-MINI. Grafikos procesoriaus šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: GeForce GTX 1660 SUPER, Procesoriaus dažnis: 1530 MHz. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 6 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR6, Atminties magistralė: 192 bitai, Atminties laikrodžio greitis: 14000 MHz. Maksimali rezoliucija: 7680 x 4320 pikseliai. OpenGL versija: 4.6. Sąsajos tipas: PCI Express 3.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 2 ventiliatorius(iai / ių)
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Aušinimo technologija | ASUS Axial-tech |
| Ventiliatorių skaičius | 2 ventiliatorius(iai / ių) |
| Lizdų skaičius | 2 |
| Iliuminacija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | GeForce GTX 1660 SUPER |
| Maksimali rezoliucija | 7680 x 4320 pikseliai |
| Procesoriaus dažnis | 1530 MHz |
| Procesoriaus laikrodžio greičio padidinimas | 1830 MHz |
| Procesoriaus dažnis (OC režimas) | 1860 MHz |
| „FireStream“ | |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 6 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6 |
| Atminties magistralė | 192 bitai |
| Atminties laikrodžio greitis | 14000 MHz |
| Duomenų perdavimo sparta | 14 Gbit/s |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express 3.0 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| DVI-D prievadų skaičius | 1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| „DisplayPort“ versija | 1.4 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| OpenGL versija | 4.6 |
| HDCP | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Energijos valdymas | |
| Minimalus sistemos maitinimas | 450 W |
| Papildomos maitinimo jungtys | 1x 8-pin |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 197 mm |
| Aukštis | 39 mm |
| Ilgis | 197 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | „Box“ |