Gamintojas: Yealink
Modelis: 1106982
Yealink MVC940. Gaminio tipas: Grupinė vaizdo konferencijų sistema. HD tipas: 4K Ultra HD. Optinis sumažinimas: 12x. Ethernet LAN jungtis, „Wi-Fi“. Bluetooth. Ekranas: IPS, Ekrano įstrižainė: 20,3 cm (8"), Ekrano rezoliucija: 1280 x 800 pikseliai. Numatyta operacinė sistema: Windows 10 IoT Enterprise. Produkto spalva: Juoda, Pilka
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Grupinė vaizdo konferencijų sistema |
| Bluetooth | Taip |
| Produkto spalva | Juoda, Pilka |
| Automatinis kadravimas | Taip |
| Viso diapozonas | 0 - 200 ° |
| Posvyrio kampo intervalas | 0 - 130 ° |
| Video | |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| Fotoaparatas | |
| Fotoaparato tipas | Viena kamera |
| Optinis sumažinimas | 12 x |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 8000 MB |
| Saugojimo medijos tipas | SSD |
| Iš viso talpa | 128 GB |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Kompiuterinė sistema | |
| Kompiuterio sistemos tipas | Mini PC |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus karta | Septintas kartos „Intel® Core™ i5“ |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 10 IoT Enterprise |
| Ekranas | |
| Ekranas | IPS |
| Ekrano įstrižainė | 20,3 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1280 x 800 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | Taip |
| Liečiamo ekrano tipas | Talpinis |
| Ryšys | |
| HDMI išvesties prievadų kiekis | 2 |
| USB jungtis | USB A tipo, B tipo USB |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Išvedimas | Taip |
| Nustatymų iš naujo lizdas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 12,1 kg |
| Savybės | |
| Judesių jutiklis | Taip |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85176990 |
| Pakuotės turinys | |
| Pakuočių kiekis | 2x UVC84 Camera, 1x MCore Kit, 2x WPP20, MTouch II touch panel |