Gamintojas: Vaddio
Modelis: 999-99230-001
EAN: 0840077503260
Vaddio RoboSHOT 30E USB. Megapikseliai: 8,57 MP, Jutiklio tipas: CMOS. HD tipas: „Full HD“, Maksimali vaizdo raiška: 1920 x 1080 pikseliai, Palaikomi vaizdo režimai: 1080p, Maksimalus kadrų dažnis: 60 fps. Montavimo tipas: Pastatomas, Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Montavimo tipas | Pastatomas |
| Posvyrio kampo intervalas | -30 - 90 ° |
| Viso diapozonas | -160 - 160 ° |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| Pokrypio greitis (min.) | 0,35 °/sec |
| Pokrypio greitis (maks.) | 120 °/sec |
| Panoramavimo greitis (maks.) | 120 °/sec |
| Panoramavimo greitis (min.) | 0,35 °/sec |
| Fotoaparatas | |
| Megapikseliai | 8,57 MP |
| Jutiklio tipas | CMOS |
| Optinio sensoriaus dydis | 25,4 / 2,5 mm |
| Faktinė jutiklio raiška | 8,51 MP |
| Kombinuotas priartinimas | 30 x |
| Horizontalus matymo laukas („tele“) | 4,1 ° |
| Horizontalus matymo laukas („wide“) | 70,2 ° |
| Minimalus apšviestumas | 1 lx |
| Baltos spalvos balansas | Automatinis, Rankinis, One push |
| Fokuso koregavimas | Automatinis / rankinis |
| Kameros išankstinių nuostatų skaičius | 16 |
| Valdymo sustiprinimo tipas | Automatinis / rankinis |
| PTZ kontrolė | Taip |
| Video | |
| Maksimali vaizdo raiška | 1920 x 1080 pikseliai |
| Maksimalus kadrų dažnis | 60 fps |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p |
| Palaikomi vaizdo formatai | H.264 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas | PoE |
| Ryšys | |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) B tipo prievadų skaičius | 1 |
| RS-232 portai | 1 |
| RS-232 įvesties prievadai | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Tinklas | |
| Tinklo srautinis perdavimas | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | USB |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Montavimo rinkinys | Taip |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85258900 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 179,1 mm |
| Ilgis | 171,5 mm |
| Aukštis | 176,3 mm |
| Svoris | 2,2 kg |