Gamintojas: Tripp Lite
Modelis: P581-006
EAN: 0037332148032
Tripp Lite P581-006. Kabelio ilgis: 1,83 m, Jungtis 1: DisplayPort, Jungtis 2: DVI-D. Tvarumo sertifikatai: RoHS. Kiekis pakuotėje: 1 vnt, Pakuotės plotis: 177,8 mm, Pakuotės gylis: 12,7 mm. Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis: 350,5 mm, Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis: 25,4 mm, Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis: 398,8 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Eaton Safe-IT DisplayPort to DVI Antibacterial Adapter Cable (DP to DVI-D Single Link M/M), 1080p 60 Hz, Black, 6 ft. (1.8 m) (P581-006) | €44.96 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 1,83 m |
| Jungtis 1 | DisplayPort |
| Jungtis 2 | DVI-D |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p |
| Produkto spalva | Juoda, Balta |
| Kilmės šalis | Vietnamas |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Pakuotės plotis | 177,8 mm |
| Pakuotės gylis | 12,7 mm |
| Pakuotės aukštis | 228,6 mm |
| Paketo svoris | 180 g |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733080 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 350,5 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 25,4 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 398,8 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 1,88 kg |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 10 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžutės GTIN (EAN/UPC) | 10037332148039 |