Gamintojas: StarTech.com
Modelis: MDP2DVIMM6W
EAN: 0065030851497
StarTech.com MDP2DVIMM6W. Kabelio ilgis: 1,8 m, Jungtis 1: mini DisplayPort, Jungtis 2: DVI-D. Tvarumo sertifikatai: RoHS. Svoris: 100 g, Plotis: 40 mm, Ilgis: 1800 mm. Kiekis pakuotėje: 1 vnt, Pakuotės plotis: 160 mm, Pakuotės gylis: 240 mm
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| Jungtis 1 | Mini DisplayPort |
| Jungtis 2 | DVI-D |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| Maksimali rezoliucija | 1920 x 1200 pikseliai |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p |
| Produkto spalva | Balta |
| Lustų rinkinys | NXP - 3361 |
| „Plug and Play“ funkcija | Taip |
| Konverterio tipas | Pasyvus vaizdo keitiklis |
| Sertifikavimas | CE, FCC, REACH |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Pakuotės plotis | 160 mm |
| Pakuotės gylis | 240 mm |
| Pakuotės aukštis | 20 mm |
| Paketo svoris | 125 g |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 100 g |
| Plotis | 40 mm |
| Ilgis | 1800 mm |
| Aukštis | 15 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 60 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -10 - 70 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 40 - 85 % |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733080 |