Gamintojas: StarTech.com
Modelis: HDCDVIMF8IN
EAN: 0065030861380
StarTech.com HDCDVIMF8IN. Kabelio ilgis: 0,2 m, Jungtis 1: Mini HDMI, Jungtis 2: DVI-D. Tvarumo sertifikatai: CE, RoHS. Svoris: 39,6 g. Kiekis pakuotėje: 1 vnt, Pakuotės plotis: 125 mm, Pakuotės gylis: 225 mm. Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis: 280 mm, Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis: 430 mm, Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis: 290 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
StarTech.com HDCDVIMF8IN videokaabliadapter 0,2 m Mini HDMI DVI-D Must | €42.36 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 0,2 m |
| Jungtis 1 | Mini HDMI |
| Jungtis 2 | DVI-D |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Lizdinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| Jungties kontaktų dengimas | Auksas |
| Maksimali rezoliucija | 1920 x 1200 pikseliai |
| Palaikomi vaizdo režimai | 720p, 1080p |
| Dažnių juostos plotis | 3900 MB/s |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Produkto spalva | Juoda |
| Dangos medžiaga | Polivinilo chloridas (PVC) |
| AWG laido dydis | 30/32 |
| „Plug and Play“ funkcija | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Pakuotės plotis | 125 mm |
| Pakuotės gylis | 225 mm |
| Pakuotės aukštis | 10 mm |
| Paketo svoris | 44,8 g |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 39,6 g |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733080 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 280 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 430 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 290 mm |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 300 vnt |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | CE, RoHS |