Gamintojas: StarTech.com
Modelis: CDP2VGA3MBNL
EAN: 0065030875509
StarTech.com CDP2VGA3MBNL. Kabelio ilgis: 3 m, Jungtis 1: C tipo USB, Jungtis 2: VGA (D-Sub). Tvarumo sertifikatai: CE, RoHS. Svoris: 130 g, Plotis: 22 mm, Ilgis: 3000 mm. Kiekis pakuotėje: 1 vnt, Pakuotės plotis: 125 mm, Pakuotės gylis: 225 mm. Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis: 320 mm, Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis: 500 mm, Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis: 210 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
StarTech.com CDP2VGA3MBNL videokaabliadapter 3 m USB tüüp-C VGA (D-Sub) Must | €97.55 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 3 m |
| Jungtis 1 | C tipo USB |
| Jungtis 2 | VGA (D-Sub) |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| Maksimali rezoliucija | 2048 x 1280 pikseliai |
| Palaikomi vaizdo režimai | 720p, 1080p |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| HBR2 palaikymas | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Lustų rinkinys | Via Labs - VL103, NXP - PTN3355 |
| „Plug and Play“ funkcija | |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Pakuotės plotis | 125 mm |
| Pakuotės gylis | 225 mm |
| Pakuotės aukštis | 10 mm |
| Paketo svoris | 141 g |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 130 g |
| Plotis | 22 mm |
| Ilgis | 3000 mm |
| Aukštis | 14 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 45 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -10 - 70 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733080 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 320 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 500 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 210 mm |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 40 vnt |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | CE, RoHS |