Gamintojas: Nanocable
Modelis: 10.16.4301-BK
EAN: 8433281008120
Nanocable 10.16.4301-BK. Kabelio ilgis: 0,1 m, Jungtis 1: C tipo USB, Jungtis 2: VGA (D-Sub)+ HDMI + DVI. Tvarumo sertifikatai: RoHS. Kiekis pakuotėje: 1 vnt, Pakuotės plotis: 180 mm, Pakuotės gylis: 15 mm. Gaminių skaičius ant padėklo: 150 vnt, Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris: 11 kg, Pagrindinės (išorinės) dėžės tūris: 33600 cm³. Kabelio spalva: Juoda
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 0,1 m |
| Jungtis 1 | C tipo USB |
| Jungtis 2 | VGA (D-Sub)+ HDMI + DVI |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Lizdinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| Maksimali rezoliucija | 4096 x 3072 pikseliai |
| Produkto spalva | Juoda |
| „Plug and Play“ funkcija | |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Pakuotės plotis | 180 mm |
| Pakuotės gylis | 15 mm |
| Pakuotės aukštis | 210 mm |
| Pakuotės tipas | Užspaudžiamas maišelis |
| Paketo svoris | 71 g |
| Pakuotės tūris | 224 cm³ |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Kitos savybės | |
| Kabelio spalva | Juoda |
| Logistikos duomenys | |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 150 vnt |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 11 kg |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės tūris | 33600 cm³ |