Gamintojas: ATEN
Modelis: VE8900R-AT-G
EAN: 4719264645662
ATEN VE8900R-AT-G. Tipas: AV imtuvas, Maksimali rezoliucija: 1920 x 1080 pikseliai, Palaikomi laido tipai: Cat5e, Cat6. Ryšio technologija: Vielinis, USB jungtis: USB A tipo. Darbinė įtampa (imtuvas): 5 V, Energijos suvartojimas (RX): 4,28 W. Plotis: 136 mm, Ilgis: 101 mm, Aukštis: 29,6 mm. Kiekis pakuotėje: 1 vnt, Pakuotės plotis: 59 mm, Pakuotės gylis: 239 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ATEN VANCRYST VE8900R HDMI OVER IP RECEIVER | €785.46 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| RJ-45 įvesties prievadai | 2 |
| HDMI išvesčių skaičius | 1 |
| USB prievadų skaičius | 2 |
| USB jungtis | USB A tipo |
| DC įėjimo lizdas | |
| Savybės | |
| Tipas | AV imtuvas |
| Maksimali rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Palaikomi laido tipai | Cat5e, Cat6 |
| Maksimalus perdavimo atstumas | 100 m |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Išplėstiniai ekrano identifikacijos duomenys (EDID) | |
| Varža | 100 Ω |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p |
| Medžiaga | Metalas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Pakuotės turinys | |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| Instrukcija | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 136 mm |
| Ilgis | 101 mm |
| Aukštis | 29,6 mm |
| Svoris | 630 g |
| Energijos valdymas | |
| Darbinė įtampa (imtuvas) | 5 V |
| Energijos suvartojimas (RX) | 4,28 W |
| Aplinkos sąlygos | |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 80 % |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 80 % |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Pakuotės plotis | 59 mm |
| Pakuotės gylis | 239 mm |
| Pakuotės aukštis | 160 mm |
| Paketo svoris | 784 g |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 250 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 325 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 175 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 4,28 kg |
| Pagrindinės kartono dėžutės grynasis svoris | 3,15 kg |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 5 vnt |