Gamintojas: Arcade1Up
Modelis: PAC-C-20340
EAN: 1220000276666
Arcade1Up Pac-Man Countercade. Gaminio tipas: Vertikalus arkadinių žaidimų automatas, Tema: Pac-Man, Siūloma lytis: Visoms lytims. Plotis: 303 mm, Ilgis: 243 mm, Aukštis: 400 mm. Pakuotės plotis: 294 mm, Pakuotės gylis: 317,5 mm, Pakuotės aukštis: 474 mm
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Gaminio tipas | Vertikalus arkadinių žaidimų automatas |
| Tema | Pac-Man |
| Žaidimų skaičius | 5 |
| Siūloma lytis | Visoms lytims |
| Ekrano įstrižainė | 20,3 cm |
| Ekrano tipas | LCD |
| Produkto spalva | Multi spalvos |
| Minimalus žaidėjų skaičius | 1 |
| Reguliuojamas garsumas | |
| Pridedami žaidimai | Pac-man, Pac-Man Plus, Galaga, Dig Dug, Rompers |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 303 mm |
| Ilgis | 243 mm |
| Aukštis | 400 mm |
| Svoris | 5,9 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 294 mm |
| Pakuotės gylis | 317,5 mm |
| Pakuotės aukštis | 474 mm |