Gamintojas: Xtorm
Modelis: CX2071
EAN: 8718182274912
Xtorm CX2071. Kabelio ilgis: 1 m, Jungtis 1: USB C, Jungtis 2: USB C, USB versija: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 10000 Mbit/ai, Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Xtorm Original - USB cable - USB-C (uros) to USB-C (uros) - 20 V - 5 A - 1 m - musta | €21.30 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 1 m |
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Jungtis 1 | USB C |
| Jungtis 2 | USB C |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| Laido dangos medžiaga | Nailonas / polivinilo chloridas (PVC), Aliuminio |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 10000 Mbit/ai |
| Produkto spalva | Juoda |
| „Plug and Play“ funkcija | |
| „USB Power Delivery“ | |
| USB maitinimo tiekimas iki | 100 W |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Pakuotės plotis | 65 mm |
| Pakuotės gylis | 176 mm |
| Pakuotės aukštis | 201 mm |
| Paketo svoris | 75 g |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 43 g |
| Energijos valdymas | |
| Išėjimo įtampa | 20 V |
| Išvesties srovė (maks.) | 5 A |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733080 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 325 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 245 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 330 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 4 kg |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 40 vnt |