Gamintojas: Vention
Modelis: CTHBD
EAN: 6922794767461
Vention CTHBD. Kabelio ilgis: 0,5 m, Jungtis 1: USB A, Jungtis 2: USB C, USB versija: USB 2.0, Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 480 Mbit/ai, Jungties kontaktų dengimas: Nikelis, Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
arvutitark.ee |
USB 2.0 to USB-C cable Vention CTHBD 3A, 0.5m black | €3.55 |
|
arvutitark.ee |
USB 2.0 to USB-C cable Vention CTHBD 3A, 0.5m black | €3.75 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 0,5 m |
| USB versija | USB 2.0 |
| Jungtis 1 | USB A |
| Jungtis 2 | USB C |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| AWG laido dydis | 28/22 |
| Jungties kontaktų dengimas | Nikelis |
| Laido dangos medžiaga | Polivinilo chloridas (PVC) |
| Konduktoriaus medžiaga | Varis |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 480 Mbit/ai |
| Kabelio tipas | Apvalusis kabelis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Spartusis įkrovimas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Kabelio skersmuo | 3,8 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Pakuotės tipas | Užspaudžiamas maišelis |
| Energijos valdymas | |
| Išvesties srovė (maks.) | 3 A |