Gamintojas: Tripp Lite
Modelis: U040-006-C
EAN: 0037332190154
Tripp Lite U040-006-C. Kabelio ilgis: 1,83 m, Jungtis 1: USB C, Jungtis 2: USB C, USB versija: USB 2.0, Jungties lytis: Kištukinis / kištukinis, Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 480 Mbit/ai, Jungties kontaktų dengimas: Nikelis / auksas, Produkto spalva: Juoda
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 1,83 m |
| USB versija | USB 2.0 |
| Jungtis 1 | USB C |
| Jungtis 2 | USB C |
| Jungties lytis | Kištukinis / kištukinis |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| Jungties kontaktų dengimas | Nikelis / auksas |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 480 Mbit/ai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kilmės šalis | Vietnamas |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733080 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 350,5 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 25,4 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 401,3 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 450 g |
| Pagrindinės kartono dėžutės GTIN (EAN/UPC) | 10037332190151 |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 10 vnt |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 177,8 mm |
| Pakuotės gylis | 12,7 mm |
| Pakuotės aukštis | 228,6 mm |
| Paketo svoris | 50 g |