Gamintojas: Tripp Lite
Modelis: U023-006
EAN: 0021112432947
Tripp Lite U023-006. Kabelio ilgis: 1,83 m, Jungtis 1: USB A, Jungtis 2: USB B, USB versija: USB 2.0, Jungties lytis: Kištukinis / kištukinis, Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 480 Mbit/ai, Jungties kontaktų dengimas: Auksas, Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 1,83 m |
| USB versija | USB 2.0 |
| Jungtis 1 | USB A |
| Jungtis 2 | USB B |
| Jungties lytis | Kištukinis / kištukinis |
| 1 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 2 jungtis – vidinė ar išorinė | Kištukinis |
| 1 jungties forma | Tiesus |
| 2 jungties forma | Tiesus |
| AWG laido dydis | 28/24 |
| Jungties kontaktų dengimas | Auksas |
| Laido ekranavimas | Aliuminio „Mylar“ folija |
| Ferito rutuliukai | |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 480 Mbit/ai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733080 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 406,4 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 25,4 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 457,2 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 970 g |
| Pagrindinės kartono dėžutės GTIN (EAN/UPC) | 10037332156621 |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 10 vnt |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 177,8 mm |
| Pakuotės gylis | 12,7 mm |
| Pakuotės aukštis | 228,6 mm |
| Paketo svoris | 90 g |